Lyssna
Dela
Kontakt

Kontakta elevhälsan

På Njudungsgymnasiet finns fyra skolkuratorer, två skolsköterskor, tre specialpedagoger och en speciallärare.

Kontaktuppgifter

Namn

Telefon

E-post

Ingmarie Andersson, skolkurator

0383‑973 48

ingmarie.andersson@vetlanda.se

Anna-Carin Arthinius, specialpedagog

073‑575 56 27

anna-carin.arthinius@vetlanda.se

Florence Bengtsson, skolkurator

0383‑974 23, 072‑147 11 79

florence.bengtsson@vetlanda.se

Monica Borg-Rudström, kurator

072‑141 61 54

monica.borg-rudstrom@vetlanda.se

Åsa Jonsson, skolsköterska

0383‑975 58, 076‑140 48 87

asa.jonsson@vetlanda.se

Ulrika Karlsson, speciallärare

0383‑976 39

ulrika.k@vetlanda.se

Jenny Lindahl, skolkurator

0383‑975 57, 076‑140 80 58

jenny.lindahl@vetlanda.se

Annelie Norrlin, specialpedagog

0383‑974 25, 076‑833 34 94

annelie.norrlin@vetlanda.se

Ylva Oertel, skolsköterska

0383‑975 76, 076‑146 61 70

ylva.oertel@vetlanda.se

Caroline Renebrant, specialpedagog

0383‑976 39, 073‑097 40 22

caroline.renebrant@vetlanda.se